Bye Bye senior infants! hello summer holidays! (+ last day of school freebies)

11:04 ohrainyday 1 Comments

To już dziś! Ostatni dzień w Senior Infants! Blanka choć uśmiechnięta na większości zdjęć, raczej w nastroju z tych drugich. Rozstanie z koleżankami na dwa miesiące? Smuteczek. W nowej sali ma już wybrany 'girls table' - 'only girls mummy!' i doczekać się nie może 1 klasy. Wczoraj rozdała koleżankom i kolegom wycinane i klejone dniami i nocami plecaczki ze słodką niespodzianką i pamiątkową metryczką do uzupełnienia (strona do wydrukowania na dole). Blanka swoją uzupełniła, teraz zostaje tylko schować ją głęboko i wyciągnąć za kilka lat. 


Pomysł na plecaczki zaczerpnięty z ladnebebe.pl z mojego ulubionego działu #ZróbToZFasinką. Obrazki na plecaczkach - czyli kieszonki i sprzączki do wydrukowania (za free!) ze sklepu mysiogonek.pl z działu party. Wystarczy pobrać i tworzyć, wycinać, kleić do woli. Przepiękne ilustracje to dzieło Kasi TU Jej profil na IG i jeszcze więcej pięknych ilustracji.

Teraz jak przystało na irlandzkie wakacje, zostaje nam liczyć na ładną pogodę, odliczać dni do przyjazdu Cioci Kasi i później do wyjazdu do Hiszpanii. Bo Blanka, to odlicza dni do 1 września ;)


METRYCZKA - all about me / click - save - print

1 komentarz:

  1. Piękna robota, podziwiam cierpliwość i zapał. Dwa to rozumiem, ale kilkadziesiąt, to wyczyn.

    OdpowiedzUsuń